trende

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat
5/5 - (1 oy) Lütfen içeriğimizi değerlendirin

Mamak evden eve nakliyat firmasına mı ihtiyacınız var? O zaman firmamız sizlere detaylı içerik oluşturarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Aşağıdaki yazımızı okumanızı veya doğrudan firmamız ile iletişime geçmenizi istiyoruz.

Mamak evden eve nakliyat, Şehir içi ve Şehirler arası ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmeti veren kaliteli, müşterilerin aradığı en iyi firma Seçkin Nakliyat’tır. Ankara da hizmet veren firma ev taşımada kullanılan kaliteli ambalaj malzemeleri, hassas malzemelerin taşınmasında kullanmış olduğu plastik kutular ve modern araçları ile en iyisi diyebiliriz.

Mamak Evden Eve Nakliyat Firmaları: Seçkin Nakliyat

Ankara merkezli firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için deneyimli bu konularda uzman tecrübeli elemanlar çalıştırmaktadır. 2000’li yılların başlarında, o dönemlerde bu kadar yoğun bir eşya yoktu. Günümüzde yeni evlenen çiftlerin bile 2+1 standart bir evi bulunmaktadır. Bu nedenle fiyatlarımızı eşyalarınızı görmeden nihai bir fiyat verilmemektedir. Eşyalarınızı resim veya video olarak whatsapp hattımızdan bizimle paylaşmanız durumunda sizlere net bir fiyat verilmektedir.

Mamak Evden Eve Nakliyat; Kutulama ve Ambalaj Malzemelerimiz

Plastik kutular ev ve ofis taşımada yaygın olarak kullanıyoruz. Sert bir yapıdadır ve kapaklıdır. İçerisine mutfak eşyaları, avizeler ve yemek takımları gibi hassas kırılabilir olan her malzemeyi koyuyoruz. Banyo malzemeleri, akacak malzemeler ve buzdolabı içindeki tüm malzemeleri de koyabiliriz. İki farklı renk vardır, sarı ve turuncu. Sarı olana mutfak eşyaları, turuncu olana ise banyo vb. malzemeleri koyuyoruz.

Mamak Evden eve taşıma da kullanmış olduğumuz diğer malzeme, beyaz graft kağıtlardır. Bu kağıtların özelliği hiç kullanılmamış olması ve tabakları, bardakları sarmada kolay ve hızlı katlanır olmasıdır. Kutulamada tek tek beyaz kağıtlar ile sarılarak plastik kutularımıza yerleştirilir. Taşımadan sonra tek tek açılarak evinize veya sizin belirlemiş olduğunuz yerlere dizilir. Kirlenme, kırılma gibi durum söz konusu olamaz. Kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı temiz ve hiç kullanılmamıştır.

Mamak Evden Eve Nakliye; Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliyat için özel olarak üretilen 17 Mikron, 400m uzunluğundaki Strej filmler ile mobilyalar ve koltuk takımları ilk olarak strej filmlerimiz ile sarılarak herhangi bir tozlanmaya karşı temiz kalmasını sağlar. Örneğin; Aşağıdaki bulunan videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoda izlemiş olduğunuz bir 3’lü koltuk önceliğimiz ayaklarının sökülmesi, sökülmeden önce zemine kırmızı baloncuklu naylon seriyoruz. Sonrasında koltuğu onun üzerine ters çevirip ayaklarını söküyoruz. Söktükten sonra strej film ile toz, kir vb şeylerden korunması için iyice etrafını kapatıyoruz. Video’da daha net belli olmaktadır.

Ankara Seçkin Nakliyat, olarak özel olarak yaptırmış olduğumuz cift baloncuklu kalın naylonlarımız ile eşyaların veya mobilyaların zarar görmesini engelliyoruz. Darbelerin %90 kadar emen bu kalın naylonlarımız ile eşyalarınız zarar görmez.

Sizlere Örnek olarak video çektik. Görmüş olduğunuz gibi tekli koltuğa 2 adet kalın baloncuklu naylon ile ambalajlamasını yapıyoruz. Bu taşıma esnasında darbe alması durumunda zarar görmemesi içindir. Çift kat ile eşyalarınız hasar almaz ve daha güvenli taşınır. Evden eve nakliyede en iyi çözümdür.

Seçkin Nakliyat sizlere en güvenilir taşıma hizmeti verir. Ankara merkezli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Müşterilerimiz bizi en çok kaliteli hizmet verdiğimiz için tercih eder. Çoğunlukla referans çalışıyoruz, onlar var oldukça biz en iyisiyiz diyebiliyoruz. Köşementler ile konsol, vitrin, koltuk, buzdolabı ve bir çok eşyalarda kullandığımız malzemedir. Köşelerin ezilmesi, kırılması gibi durumları bu malzeme sayesinde koruruz.

Mamak evden eve nakliyat Konsol paketleme nasıl olur? Firmamız tarafından çekilmiş olan videoları izlemeden geçmeyin. Videoyu hızlandırıyoruz, o kadar uzun tutmuyoruz. Özentilerimizden sakının, doğru firma ile çalışın.

Komple ambalajlanmış bir salonun videosunu sizlere göstermek istiyoruz. İş prensibi gereği, taşıma öncesi eşyalarınız komple A’dan Z’ye ambalajlanır. Ambalaj olmadan eşyalarınız taşınmaz. Zarar görebilir.

Evden Eve Nakliyat, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için zamanımızdan ödün veriyor ve işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ankara da hizmet verdiğimizi unutmayınız. Firmamızda çalışan ekipler yıllarını bu sektöre vermiş, evine ekmeğini bu nakliyat sektöründe çalışarak götürmüş tecrübeli elemanlardır. Ankara Nakliyat firmaları arasında sevilen firmayız. Ankaranın tüm ilçelerine ekspertiz yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz ile eşyalarınızı yerinde görüp, keşif yapıp siz müşterilerimizle bir bir görüşerek fiyat veriyoruz. Telefon üzerinden de resim veya video yolu ile anında fiyat alabilirsiniz.

Mamak Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2023

Mamak evden eve nakliyat fiyatları, çoğu müşterilerimizin merak ettiği konu ne kadara taşırsınız? Şehir içi taşımalar da asansörlü nakliye fiyatları ortalaması yerin uzaklığı, eşyaların durumu, katın yüksekliği her zaman etken olmaktadır. Ankara bir ilçeden farklı bir ilçeye taşınan müşterilerimiz için her firma farklı fiyat vermektedir. Fiyat analizi yaptığında verilen fiyatların çoğu bir birine yakındır. Yukarıda belirttiğimiz şekilde sizlere hizmet veren firmaların fiyatları bir tık fazladır. Çünkü zamanı önemsemeyip, müşteri memnuniyet odaklı çalıştığımızdan eşyalarınızın daha güvenli taşınmasını istediğimiz için fiyatlarımız %10 kadar fazladır. Sizlere ortalama olarak bir fiyat tablosu oluşturduk. Eşyalarınızı görmeden, katınızı bilmeden, asansörlümü ve asansörsüzmü olduğu bilmeden ortalama bir fiyat çıkardık. Bu fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Asansör fiyatı dahil değildir.

Mamak Evden Eve Nakliye Fiyatları Tablosu 2023

Eşya DurumuMesafeKatBina AsansörüKutulama & AmbalajNakliye AsansörüFiyat ()
1+1100m & 10km arasıGiriş / 10. Katları Arasıx5.000 / 6.500
2+1100m & 10km arasıGiriş / 10. Katları Arasıx6.500 / 9.000
3+1100m & 10km arasıGiriş / 10. Katları Arasıx9.000 / 13.000
4+1100m & 10km arasıGiriş / 10. Katları Arasıx13.000 / 17.000
5+1100m & 10km arasıGiriş / 10. Katları Arasıx17.000 / 21.000
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Yukarıda belirttiğimiz tablodaki anlatmak istediğimiz hizmetlerin sizlere açıklamak istiyoruz. Ankara geneline minimum fiyat ile maksimum fiyatı yukarıdaki tabloda gösterdik. Neden bu kadar pahalı ? Fiyatlar aslında pahalı gelebilir sizlere ama 1+1 bir evi ortalama 3 kişi ile taşıma yapıyoruz. Eşya durumunuza göre bu 2’de olabilir. Eşyalarınızı görmediğimiz için sizlere en uygun fiyatı ve en pahalı fiyatı belirttik. Burada demek istediğimiz eşyalarınızı bilmediğimiz için en az eşyanızı ve en fazla eşyanızı düşünerek oluşturduk. Gelelim detaylara;

1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Mesafe: Eşyanızı kamyona yükledik, bu gideceği yer 100m de olabilir, 10km olabilir. Ankara içi 10km mesafe hemen hemen her ilçeye gidebilirsiniz anlamı gelir. Burada mesafe uzaktır şu fiyat farkı olur demiyoruz. Hepsini standart tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz için Bu binadan karşı binaya taşınacağım demesiyle, Çankaya’dan Yenimahalleye demesi bizim için aynıdır. Sonuç olarak biz hizmetimizden ödün vermiyoruz.

Kat: Katınız ister giriş olsun, ister 10. Kat olsun farketmez. Çünkü giriş kat olursa eşyalarınızın taşınması daha kolay ve hızlı olur. 10. Kat olursa bina asansörü ile taşınır. Bazı uzun mobilyalar vb. asansöre sığmaz ise eşyalarınız elimizle taşırız. Fiyatta değişim olabilir.

Fiyat : 1+1 Evden Eve Nakliyat fiyatları 5000 ile 6.500 arasında gider gelir. Kutulamalı fiyatımız 6.500‘dir. Eğer siz kutulama bana siz sadece büyük parçaları taşıyacaksınız dediğinizde fiyatımız 5.000‘dir.

2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Eşyalarınızı görmeden normal olarak fiyat vermemiz doğru değildir. Çünkü eşyalarınızı 2+1 bir evde daha az veya daha fazla olabilir. Bunu anlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ortalama olarak 2+1 Ev taşıma genellik 6.500 / 9.000 fiyatları arasında gidip gelir. Kutulamalı 2+1 ev taşıma fiyatı 9.000 bandındadır. Eğer kutulamayı ben yaparım siz sadece büyük eşyaları ambalajlayın veya paketleyin diyorsanız o zaman fiyatımız 6.500 düşmektedir.

3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı

3+1 Evden eve nakliye fiyatları ne kadar? Günümüzde en çok taşıdığımız standart ev eşyası 3+1’dir. Ankara geneline ortalama fiyatımızı yukarıdaki tabloda verdik. Fiyatların neden bu kadar pahalı dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında pahalı olan evden eve taşımacılık değildir. Günümüz şartlarında Şehir içi sigortalı taşıma maliyeti normal şartlarda 3+1 için 30 Bin ile 60 Bin olmalıdır. Çünkü enflasyondan dolayı Ülkemizde bir çok mobilya ve ev eşyaları fiyatları aldı başını gidiyor. Nakliyat firmaları bu durumda neler yapabilir?

3+1 Ev taşıma fiyatları, sizlere ortalama alınarak verilmiştir. Yukarıdaki tabloda bunu net bir şekilde belirttik. Kutulamalı veya kutulamasız olarak sizlere 2 alternatif sunan firmamız bütçenizi düşünerek kaliteli hizmet vermektedir.

4+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Ankara da 4+1 bir evi taşımanın maliyeti gerçekten yüksektir. Çünkü 4+1 ev taşımak için 10 teker araçlarımız bazen yetersiz kalmaktadır. Bu durumlarda çift araç taşıma yapıyoruz. Firmamızda bulunan 10 teker aracımız 51m3’dür. Ortalama olarak 3+1 ve 4+1 ev eşyalarını çok rahat alabilmektedir. Bazen de 4+1 ev eşyası o kadar yoğun oluyor ki aracımız yetersiz kalıyor ve zor duruma gidiyoruz. Bu nedenle eşyalarınızı görmeden fiyat vermemeye gayret gösteriyoruz. 4+1 evden eve taşıma fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz almanızı tavsiye ediyoruz.

4+1 Ev taşıma fiyatları nedir ? Kutulamalı taşımalarımızda genellikle 2 günlük bir hizmet sunuyoruz. Çünkü eşyaların yukarıdaki göstermiş olduğumuz gibi kutulama ve ambalajlama yapabilmemiz için 2 günlük bir hizmet sunuyoruz.

  • 1. Gün; Eşyaların tamamı kutulanır ve ambalajlanır. Daha güvenli ve sakin bir kafayla daha iyi bir kutulama ve ambalaj olur.
  • 2. Gün; Hazırlanan eşyalarınız, sabahın erken saatlerinde aracımıza yüklenir ve taşıyacağımız adrese ne kadar erken gidilirse bizim için daha iyi olmuş olur. Çünkü eşyalarınızın yerleştirilmesi, kutulamış olduğumuz eşyaların yerleştirilmesi ve demontelerin kurulması için zamanın yetmesi gerekir.

Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları değişim göstermektedir. Eşyalarınızı görmeden vermiş olduğumuz fiyatları sadece ortalaması alınarak ve fazlası düşünülerek verilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Vivian1606 dedi ki:

    Modern Talking был немецким дуэтом, сформированным в 1984 году. Он стал одним из самых ярких представителей евродиско и популярен благодаря своему неповторимому звучанию. Лучшие песни включают “You’re My Heart, You’re My Soul”, “Brother Louie”, “Cheri, Cheri Lady” и “Geronimo’s Cadillac”. Их музыка оставила неизгладимый след в истории поп-музыки, захватывая слушателей своими заразительными мелодиями и запоминающимися текстами. Modern Talking продолжает быть популярным и в наши дни, оставаясь одним из символов эпохи диско. Музыка 2024 года слушать онлайн и скачать бесплатно mp3.

Whatsapp
Seçkin ŞANLI
Seçkin ŞANLI
Merhaba! Ankara'da hizmet veriyoruz. Şehir içi ve Şehirler arası taşıma yapmaktayız.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1