trende

Evden Eve Nakliyat Fiyatları?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları?
Bunu oyla post

Ankara Evden eve nakliyat fiyatları, Seçkin Evden Eve taşımacılık firması olarak sizlere ortalama bir fiyat tablosu belirtiyoruz. Fiyatlar eşyalarınızı görmeden belirlenmiş bir fiyat tablosudur. Her evde olan düşünülmüş yol, mesafe ortalaması alınarak verilen fiyatlardır. Standart fiyat değildir. 

Eşyalarınızı görmeden belirler fiyatlarda, düşüş olmaz. Ekspertiz veya resim & video göndermeniz sonucunda fiyatlarda indirim yapılabilir. Resim & Video’yu bize whatsapp hattımızdan gönderebilir veya çağrı merkezimizden randevu oluşturarak ekspertiz isteyebilirsiniz.

Evden eve nakliye fiyatları, asansörsüz verilmiştir. Nakliyat fiyatlarımıza asansör dahil değildir. Bunun sebebi; Asansör Kiralama Fiyatları, her gün değişim göstermektedir. En düşük fiyat 2000 tl olan asansör kiralama ücretleri günümüzde müşteriler tarafından olumsuz karşılanmaktadır. Fiyatlarımızı bundan dolayı asansörsüz veriyoruz. Firmamızda asansör mevcuttur, evden eve taşımalarımızda asansörlerimiz bize ait olduğundan standart fiyat uygulaması yapmıyoruz. Fakat asansör kiralamak isteyen müşterilerimiz için standart fiyat neyse o uygulanmaktadır.

25.05.2023
214
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Seçkin ŞANLI
Seçkin ŞANLI
Merhaba! Ankara'da hizmet veriyoruz. Şehir içi ve Şehirler arası taşıma yapmaktayız.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1